Застъпници на кандидатската листа на съответната партия/коалиция/местна коалиция/инициативен комитет | № на удостоверение |
---|---|
Тодор Лазаров Денчев | 1/30.09.2016 |
Стефан Иванов Николов | 2/30.09.2016 |
Ахмед Шабан Ахмед | 3/30.09.2016 |
Айхан Сафи Мехмед | 4/30.09.2016 |
Бейзат Тефик Байрам | 5/30.09.2016 |
Шинаси Шериф Шабан | 6/30.09.2016 |
Гюнайдън Хайредин Мехмед | 7/30.09.2016 |
Алдениз Шабан Рамадан | 8/30.09.2016 |
Емил Илиев Юлиянов | 9/30.09.2016 |
Емрах Неджмидин Дуран | 10/30.09.2016 |
Семран Джемал Кемал | 11/30.09.2016 |
Елис Ферад Алит | 12/30.09.2016 |
Филиз Февзи Мустафа | 13/30.09.2016 |
Исмаил Шакир Шакир | 14/30.09.2016 |
Яшарали Мехмед Кадир | 15/30.09.2016 |
Сонай Тасим Асан | 16/30.09.2016 |
Иванка Костова Колева | 17/30.09.2016 |
Айан Синан Етем | 18/30.09.2016 |
Гинка Петкова Енчева | 19/30.09.2016 |
Ведиха Саид Байрактар | 20/30.09.2016 |
Алтънай Гаази Мехмед | 21/30.09.2016 |
Иджааби Кямил Исмаил | 22/30.09.2016 |
Динчер Рашид Лятиф | 23/30.09.2016 |
Севдет Наджи Сали | 24/30.09.2016 |
Пон | Вт | Ср | Чет | Пет | Съб | Нед |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
относно: Определяне на трима представители на ОИК Главиница от различни партии и/или коалиции във връзка с текуща кореспонденция на комисията извън активния период до края на мандата.
относно: Определяне на трима представители на ОИК Главиница от различни партии и/или коалиции за разпечатване на помещението за съхранение на изборните книжа и поставяне в него на изборни списъци, неизползвани бюлетини и неизползвани протоколи от частичен избор за кмет на община Главиница на 02.10.2016 г.
относно: Определяне на трима представители на ОИК Главиница от различни партии и/или коалиции за предаване на избирателните списъци и другите списъци за гласуване в ТЗ на ГД „ГРАО” Силистра за извършване на проверка след гласуването на частичен избор за кмет на община Главиница на 02.10.2016 г.